Читалићи – стигле награде и захвалнице

У протеклој школској години нису реализоване све активности ЧИТАЛИЋА, али су наши ученици ипак показали да воле књиге и авантуре које им доноси путовање кроз чаробан свет писане речи. Учествовали су у категрији КРЕАТИВЦИ и Владисалав Добрић (сада ученица петог разреда) освојила је вредно ТРЕЋЕ место за Читалачки дневник. Њене другарице из разреда Чарна Месарош и Зоја Мијин су добиле захвалнице у истој категорији, као и Лена Крстић i Mила Митровић, ученице V1.  Ученица садашњег трећег разреда Ивана Митровић такође је богатија за једно признање – захвалницу за учествовање са својим читалачким дневником на републичком нивоу Креативаца. Модерне технологије донеле су могућност комуникације и размене креативних идеја па је ФЕЈСБУК ИЗАЗОВ заиста био изазов и за наше ђаке. Најуспешнији су похваљени за израду „Брошура за путовање из књиге“, „Разгледницу за дестинацију из књиге“ и „Плакат за путовање из књиге“. А они су Лена Крстић, Дана Милошевић, Владислава Добрић, Лорена Лештар, Лука Јовић, Мила Митовић и Милица Летић.  Честитамо свима и позивамо све да се прикључе нашој породици Читалића у овогодишњој авантури на тему пријатељства.

Оливера Шебек, школски координатор Читалића

Вести, Летопис 2020/21