Сарадња са Новосадском новинарском школом

Ученици и наставници наше школе настављају сарадњу са Новосадском новинарском школом и 10.10.2019. у гостима нам је био Милан Недељковић, директор ННШ, који је заинтересованим ђацима   одржао предавање о фотографији као увод и припрему за ФОТО-КОНКУРС (трећи по реду) на тему “Слободно време”. Готово пуна два сата слушали смо интересантну причу о фото-композицији, златном пресеку, новинарској фотографији, савете како да направимо добре снимке телефоном, а све то уз мноштво занимљивих примера и фотографија светски познатих фотографа. Господин Недељковић је са пуно стрпљења исцрпно одговарао на питања ученика. Надамо се да ћемо оваква дружења поновити и да ће бити још више  љубитеља  фотографије.

Вести, Летопис 2019/20