Гундулићи успешни на окружном такмичењу

На oкружном такмичењу из хемије ученик Жарко Укропина, 7-2, освојио је друго место.

На истом нивоу такмичења учествовала je и ученица Ања Поповић, 7-2.

На окружном такмичењу из српског језика ученица шестог разреда Владислава Добрић освојила је прво место са максималних 20 бодова.
Ученице Теодора Стевановић, 6-3, и Валентина Трусина, 7-3, освојиле су друго место.
Ученик Лазар Суботин, 5 разред, освојио је четврто место.

На окружном такмичењу из историје ученик 8-2 Доротеј Мајкић освојио је треће место и пласирао се на републичко такмичење!

На окружном такмичењу из енглеског језика ученица Невена Козомара, 8-1, освојила је друго место.

На општинском такмичењу из биологије наши ученици освојили су следеће резултате:

Милица Летић, 5-4, освојила је треће место и има пласман на окружно такмичење,

Вук Вуковић, 8-2, освојено треће место и пласман на окружно,

Александар Петровић и Лазар Суботин освојено друго место, те Максим Сандики треће место. Сва тројица пласирала су се на окружно такмичење.

Честитамо свим ученицима и њиховим менторима на оствареним успесима!

Вести, Летопис 2021/22