МЕЂУНАРОДНИ ДАН ЕКОЛОШКИХ ПОКРЕТА 17.11. 2023. ГОДИНЕ – ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛСКЕ ЕКОЛОШКЕ СЕКЦИЈЕ “ГУНДУЕКОЛИЋИ” УЧЕНИЦИМА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА

Поводом обележавања Међународног дана еколошких покрета ученике продуженог боравка посетили су ученици одељења III- 3 који су песмама “Химна ГундуЕКОлића” и “Чистоћа је на снази” и разговором о очувању животне средине и рециклажи уприличили представљање школске еколошке секције “ГундуЕКОлићи” . Ученици су позвали ђаке првог и другог разреда да учествују у школским акцијама сакупљања чепова и лименки. На самом крају, “ГундуЕКОлићи” су указали да са радошћу очекују да им се прикључе нови полазници секције у циљу ширења свести о значају екологије, заједничком дружењу и спровођењу нових активности.

Вести, Летопис 2023/24