
Основна школа „Иван Гундулић” Нови Сад
  • Home
  • Sample galerija
  • Библиотека
  • Блог
  • Добро нам дошли у кућу знања и друговања
  • Јавне набавке
  • Контакт
  • Матична школа
  • Матична школа
  • Одељак почетне странице
  • Ченеј
  • Школа
  • Home
  • Sample galerija
  • Библиотека
  • Блог
  • Добро нам дошли у кућу знања и друговања
  • Јавне набавке
  • Контакт
  • Матична школа
  • Матична школа
  • Одељак почетне странице
  • Ченеј
  • Школа
13
Mar
2017

Јавне набавке за 2017.

14.06.2017.

Obaveštenje o zaključenom ugovoru JNMV 2/2017

24.05.2017.

Одлука о додели уговора ЈНМВ 2/2017

10.05.2017.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА – СНАБДЕВАЊЕ ЕЛЕКТРИЧНОМ ЕНЕРГИЈОМ У 2017. ГОДИНИ  ЈНМВ – 2/2017 

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВЕ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ НАБАВКА ДОБАРА – ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ЈНМВ – 2/2017

21.03.2017.

Обавештење о закљученом оквирном споразуму за ЈН МВ 1/2017
набавку добара – хране и пића за школску кухињу

Одлука о закључењу оквирног споразума

Конкурсна документација за јавну набавку добара -хране и пића за школску кухињу ЈНМБ 1/2017

Позив за јавну набавку добара – хране и пића за школску кухињу ЈНМВ 1/2017

 Mladenka Pavlović
Јавне набавке
  • Sample galerija
  • Библиотека
  • Блог
  • Добро нам дошли у кућу знања и друговања
  • Јавне набавке
  • Контакт
  • Матична школа
  • Матична школа
  • Одељак почетне странице
  • Ченеј
  • Школа